Mesazhe Sensibilizuese

You are here

Ardit Gjebrea

Mirëmëngjes nga Shqipëria

Alban Skënderaj

Video Frymëzuese!

Arbana Osmani

Lorik Cana

 

Erion Veliaj

Pamje Nga Maternitetet Në Tiranë

 

Jonida Shehu

Eranda Libohova

Ermal Mamaqi

 

Mira Kazhani

 

Respekt dhe mirënjohje të gjithë stafit mjekësor që po lufton në frontin e parë COVID-19! Faleminderit për punën e palodhur në këtë mision sfidues! Solidarizohemi bashkërisht duke qëndruar në shtëpi për t’ia bërë më të lehtë punën stafit mjekësor! #UnëQëndrojNëShtëpi #BashkëIaDalim