Dpshtrr në Media

You are here

Artikulli Media Linku
Anulohet taksa vjetore për 7204 automjete, Blendi Gonxhja tregon mënyrën e përfitimit dhe kategoritë euronews.al Lexo artikullin →
Paralajmërimi për rritjen e çmimit të biletës së autobusit, Blendi Gonxhe qetëson qytetarët: Nuk do të ndodhë gazetareforma.com Lexo artikullin →
Doni të bëni rinovim të patentës apo kontroll të makinës? DPSHTRR jep njoftimin e rëndësishëm: Aplikoni për leje në e-Albania korrieri.com.al Lexo artikullin →
DPSHTRR JEP NJOFTIMIN E RËNDËSISHËM PËR DREJTUESIT E MJETEVE: JA SI MUND TË MERRNI LEJE PËR TË ARDHUR NË SPORTELET TONA berati.tv Lexo artikullin →
Drejtoria e Transportit Rrugor nga neser hap te gjitha sportelet droni.al Lexo artikullin →
DPSHTRR rihap një pjesë të shërbimeve në sportele, Gonxhja: Kemi vendosur perimetrat e sigurisë ata.gov.al Lexo artikullin →
Kolaudimi i makinave e patentat,ç'duhet të bëjnë shoferët gazetasi.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: Pezullohen testimet për marrjen e lejeve të drejtimit dhe mësimi në autoshkolla balkanweb.com Lexo artikullin →
Udhëzimi, shembujt si do lehtësohen nga taksa makinat e luksit. Gonxhe: Kufizojmë abuzimet, përfitojnë mijëra qytetarë monitor.al Lexo artikullin →
91% e shërbimeve publike online brenda 2020 infrastruktura.gov.al Lexo artikullin →
Nga 1 janari 2020 ndalohet importi i makinave me vit prodhimi para 2005. Hyn në fuqi VKM që lejon zhdoganimin e automjeteve nga “EURO 4” e lartë medial.mk Lexo artikullin →
Çfarë pritet të ndodh me makinat që janë prodhuar para 2005-ës, vjen njoftimi i rëndësishëm nga 1 janari i 2020-ës lajme.al Lexo artikullin →
Jo më mjete të përdorura nën kategorinë Euro 4, nga 1 janari nuk do të regjistrohen më në Shqipëri top-channel.tv Lexo artikullin →
RETRO Albania gathers car enthusiasts at ”Scanderbeg” square rti.rtsh.al Lexo artikullin →
Classic vehicle show held in Albanian capital city xinhuanet.com Lexo artikullin →
Hiqet taksa e qarkullimit për makinat të vjetra exit.al Lexo artikullin →
Patenta shqiptare, një nga më të sigurtat në Europë koha.net Lexo artikullin →
TANI XHAMAT E ERRËT… LEJOHEN realstory.al Lexo artikullin →
Nga 21 tetori mund t’i errësoni xhamat e makinave sipas rregullave, Gonxhja: Merr fund stresi 30 vjeçar tiranapost.al Lexo artikullin →
Që nga 21 tetori mund t’i errësoni xhamat e makinave/ Blendi Gonxhe jep lajmin e shumëpritur për shoferët gazetashqiptare.al Lexo artikullin →
Që nga 21 tetori mund t’i errësoni xhamat e makinave/ Blendi Gonxhe jep lajmin e shumëpritur për shoferët gazetashqiptare.al Lexo artikullin →
Errësimi i xhamave të makinës, DPSHTRR jep njoftimin e rëndësishëm: Ja kur lejohet tirananews.al Lexo artikullin →
Shërbimet për makinën/ Ja procedurat që mund të ndiqni për të shpëtuar nga radhët e gjata javanews.al Lexo artikullin →
Emri i kryeministrit shqiptar në targa të veturave epokaere.com Lexo artikullin →
Hiqet kontrolli fizik i makinës, Blendi Gonxhe: Ulen edhe kostot vizionplus.al Lexo artikullin →
Hiqet kontrolli fizik i makinës, Blendi Gonxhe: Ulen edhe kostot vizionplus.al Lexo artikullin →
Kryeministria “pushtohet” nga dhjetëra makina të bukura “Retro” javanews.al Lexo artikullin →
TARGAT/ DPSHTRR: Nga sot aplikoni online, subjektet nuk do të sorollaten për... www.intv.al Lexo artikullin →
VKM e re, xhamat e zinj do të lejohen në makina (dokumenti) sosnews.al Lexo artikullin →
Ndryshime në testin e patentës, DPShTRr do të rishikojë pyetjet e teorisë businessmag.al Lexo artikullin →
Zgjatet orari i shërbimeve te drejtoria e patentave/Ja kur mund të aplikoni tiranapost.al Lexo artikullin →

Pages


Certifikuar sipas Standardit ISO 9001 nga