Dpshtrr në Media

You are here

Artikulli Media Linku
“Old Timer Fest”, 30 vetura klasike të koleksionit shqiptar në Korçë ata.gov.al Lexo artikullin →
“Retro” në Korçë/ Ekspozohen në qytet makinat e vjetra dhe të rindërtuara top-channel.tv Lexo artikullin →
“Old Timer Fest” në Korçë me veturat klasike të koleksionit shqiptar “RETRO” proinformacion.com Lexo artikullin →
“Old Timer Fest” në Korçë me veturat klasike të koleksionit shqiptar “RETRO” lexo.al Lexo artikullin →
“Old Timer Fest” në Korçë me veturat klasike të koleksionit shqiptar “RETRO” 360Grade.al Lexo artikullin →
PARADA “RETRO” VJEN NË KORÇË , DT 19 -20 KORRIK(VIDEO) korcablog.com Lexo artikullin →
FOTOT/ “Old Timer Fest”, Korça di si të shkëlqejë në çdo kohë po.al Lexo artikullin →
“Old Timer Fest” në Korçë me veturat klasike të koleksionit shqiptar RETRO ata.gov.al Lexo artikullin →
Makinat e vjetra nga vende te ndryshme pushtojnë Korçën vizionplus.tv Lexo artikullin →
“Retro” në Korçë, ekspozohen në qytet makinat e vjetra dhe të rindërtuara top-channel.tv Lexo artikullin →
Nis “Old Timer Fest 2021” (VIDEO) klankosova.tv Lexo artikullin →
VIDEO/ Aksidentet tragjike në vend, Blendi Fevziu mesazh ndryshe për qytetarët: Mos pini alkool në timon, nëse e bëni atëherë merrni taksi ose të afërm berati.tv Lexo artikullin →
Aksidentet tragjike në vend, Blendi Fevziu del me mesazhin e fortë për qytetarët: Shpëto jetë (VIDEO) sot.com.al Lexo artikullin →
Aksidentet tragjike që kanë ndodhur,Blendi Fevziu mesazh qytetarëve: Mos pini alkool në timon infowebtv.com Lexo artikullin →
Rikthimi i kolaudimit te shteti, investime për përshtatjen e kapanoneve rajonale ata.gov.al Lexo artikullin →
VIDEO/ “Shpëtoni jetë”, Blendi Fevziu mesazh sensibilizues kundër përdorimit të alkoolit në timon: Nëse keni pirë, përdorni taksi dosja.al Lexo artikullin →
VIDEO/ Aksidentet tragjike në vend, Blendi Fevziu mesazh ndryshe për qytetarët: Mos pini alkool në timon, nëse e bëni atëherë merrni taksi ose të afërm faxweb.al Lexo artikullin →
“Shpëto jetë” Aksidentet tragjike në vend, Blendi Fevziu del me mesazhin e fortë (VIDEO) fastnewsalbania.com Lexo artikullin →
Blendi Fevziu, mesazh drejtuesve të mjeteve: “Mos konsumoni alkool kur udhëtoni me mjet!” bulevardionline.com Lexo artikullin →
Aksidentet tragjike në vend, Blendi Fevziu mesazh ndryshe për qytetarët: Mos pini alkool në timon, nëse e bëni atëherë merrni taksi ose të afërm tirananews.al Lexo artikullin →
Blendi Fevziu, mesazh drejtuesve të mjeteve: “Mos konsumoni alkool kur udhëtoni me mjet!” gotanews.tv Lexo artikullin →
Ja si të kontrolloni pikët e patentës/ DPSHTRR: Kujdes! Heqja e tyre ju çon në ‘riedukim’ zgjohushqiptar.info Lexo artikullin →
VIDEO/ “Shpëtoni jetë”, Blendi Fevziu mesazh sensibilizues kundër përdorimit të alkoolit në timon: Nëse keni pirë, përdorni taksi standard.al Lexo artikullin →
VIDEO/ “Shpëtoni jetë”, Blendi Fevziu mesazh sensibilizues kundër përdorimit të alkoolit në timon: Nëse keni pirë, përdorni taksi tpz.al Lexo artikullin →
Ja si të kontrolloni pikët e patentës/ DPSHTRR: Kujdes! Heqja e tyre ju çon në ‘riedukim’ javanews.al Lexo artikullin →
Blendi Fevziu, mesazh drejtuesve të mjeteve: “Mos konsumoni alkool kur udhëtoni me mjet!” lexo.al Lexo artikullin →
NJOFTIMI PËR SHOFERËT/ DPSHTRR: Ja si të kontrolloni pikët e patentës. KUJDES me… alpenews.al Lexo artikullin →
Mënyra e thjeshtë për të kontrolluar pikët e patentës që të mos përfundoni sërish në autoshkollë elbasaniflash.al Lexo artikullin →
Mënyra e thjeshtë për të kontrolluar pikët e patentës që të mos përfundoni sërish në autoshkollë azlajme.com Lexo artikullin →
Mënyra e thjeshtë për të kontrolluar pikët e patentës që të mos përfundoni sërish në autoshkollë abcnews.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: Ja si të kontrolloni pikët e patentës. Heqja e tyre ju çon në ‘riedukim’ lexo.al Lexo artikullin →
DPSHTRR publikon mënyrën më të thjesht për të kontrolluar pikët e patentës bulqiza.info Lexo artikullin →
Si të kontrolloni në e-albania Pikët e Patentës suaj? (Lejedrejtimi Mjeti Rrugor) 360Grade.al Lexo artikullin →
Mënyra e thjeshtë për të kontrolluar pikët e patentës që të mos përfundoni sërish në autoshkollë meganews.al Lexo artikullin →
Mënyra e thjeshtë për të kontrolluar pikët e patentës që të mos përfundoni sërish në autoshkollë lexo.al Lexo artikullin →
Mënyra e thjeshtë për të kontrolluar pikët e patentës që të mos përfundoni sërish në autoshkollë standard.al Lexo artikullin →
Kjo është mënyra e thjeshtë se si të kontrolloni pikët e patentës, ja si të mos përfundoni sërish në autoshkollë faxweb.al Lexo artikullin →
Si të kontrolloni në e-albania Pikët e Patentës suaj? DPSHTRR: Kujdes! Heqja e tyre ju çon në ‘riedukim’ scan-tv.com Lexo artikullin →
Ja si mund të kontrolloni pikët e patentës, që të mos përfundoni sërish në autoshkollë boldnews.al/ Lexo artikullin →
Siguria në rrugë/ DPSHTRR apel drejtuesve të kontrollojnë mjetin para çdo udhëtimi lexo.al Lexo artikullin →
Siguria në rrugë, DPSHTRR apel drejtuesve të kontrollojnë mjetin para çdo udhëtimi lajme.rtsh.al Lexo artikullin →
Siguria në rrugë/ DPSHTRR apel drejtuesve të kontrollojnë mjetin para çdo udhëtimi ata.gov.al Lexo artikullin →
Kolaudimi për makinat që u ka skaduar certifikata shtyhet me 12 muaj, Gonxhe: Jo për mjetet copë-copë! gazetaatdheu.com Lexo artikullin →
Kolaudimi, ja makinat që janë nën monitorim tiranatoday.al Lexo artikullin →
“Old Timer Fest” sjell në Prizren e Korçë edicionin e 16’të të ekspozitës së veturave klasike kultplus.com Lexo artikullin →
Çfarë po ndodh? Shtyhet me 12 muaj kolaudimi për makinat që u ka skaduar certifikata, Gonxhe: Jo për mjetet copë-copë! faxweb.al Lexo artikullin →
Shtyhet me 12 muaj procesi i kolaudimit, ja kategoritë që do të përfitojnë, përjashtohen automjetet e amortizuara descript.al Lexo artikullin →
Kolaudimet/ Ja automjetet që nuk përfitojnë nga shtyrja e afatit konica.al Lexo artikullin →
Kolaudimet/ Ja automjetet që nuk përfitojnë nga shtyrja e afatit gazetashqiptare.al Lexo artikullin →
Shtyhet me 12 muaj kolaudimi i automjeteve, Blendi Gonxhja: Jo për makinat copë-copë! dosja.al Lexo artikullin →
Kolaudimet/ Ja kush përjashtohet nga shtyrja e afatit albest.al Lexo artikullin →
Kolaudimet/ Ja automjetet që nuk përfitojnë nga shtyrja e afatit. Gonxhe: Nuk vlen për makinat copë-copë panorama.com.al Lexo artikullin →
Shtyhet me 12 muaj procesi i kolaudimit, ja kategoritë që do të përfitojnë, përjashtohen automjetet e amortizuara sot.com.al Lexo artikullin →
Shtyhet me 12 muaj procesi i kolaudimit, ja kategoritë që do të përfitojnë stratirana.com Lexo artikullin →
Kolaudimet/ Ja automjetet që nuk përfitojnë nga shtyrja e afatit. Gonxhe: Nuk vlen për makinat copë-copë tpz.al Lexo artikullin →
“Jo për mjetet copë-copë!”/ Çfarë po ndodh? Blendi Gonxhe tregon vendimin më të fundit për makinat, shtyhet me 12 muaj ... sot.com.al Lexo artikullin →
Blendi Gonxhe jep lajmin: Shtyhet me 12 muaj kolaudimi i mjeteve, ja kush përjashtohet meganews.al Lexo artikullin →
“Jo për mjetet copë-copë!”/ Çfarë po ndodh? Blendi Gonxhe tregon vendimin më të fundit për makinat, shtyhet me 12 muaj … urbanlajme.net Lexo artikullin →
KOLAUDIMET/ Ja automjetet që nuk përfitojnë nga shtyrja e afatit. Gonxhe: Nuk vlen për makinat… alpenews.al Lexo artikullin →
Kolaudimet/ Ja automjetet që nuk përfitojnë nga shtyrja e afatit. Gonxhe: Nuk vlen për makinat copë-copë tpz.al Lexo artikullin →
Çfarë po ndodh? Shtyhet me 12 muaj kolaudimi për makinat që u ka skaduar certifikata, Gonxhe: Jo për mjetet copë-copë! vizion.com.al Lexo artikullin →
Shtyhet me 12 muaj kolaudimi për makinat që u ka skaduar certifikata/ Gonxhe: Jo për mjetet copë-copë… zjarr.tv Lexo artikullin →
Kolaudimet/ Gonxhe parlajmëron shoferët:Do të shtojmë kontrollet, nuk do jetë më si në të shkuarën… rdanews.com Lexo artikullin →
Kolaudimet/ Ja kush përjashtohet nga shtyrja e afatit syri.net Lexo artikullin →
Çfarë po ndodh? Shtyhet me 12 muaj kolaudimi për makinat që u ka skaduar certifikata shqiperiaime.com.al Lexo artikullin →
Kolaudimet/ Ja automjetet që nuk përfitojnë nga shtyrja e afatit almakos.com Lexo artikullin →
Shtyhet me 12 muaj kolaudimi për makinat që u ka skaduar certifikata, Gonxhe: Jo për mjetet copë-copë! elbasaniflash.al Lexo artikullin →
“Ka akoma servise dhe sekserë që japin goma dhe marmita me qira”- Blendi Gonxhe paralajmëron shoferët mbi kolaudimin: Do shtojmë kontrollet për… panorama.com.al Lexo artikullin →
Gonxhe paralajmëron shoferët mbi kolaudimin/ Po bëjmë ç’është e mundur të minimizojmë deri në maksimum rastet e mitmarrjes lexo.al Lexo artikullin →
Qendrat e Kontrollit Teknik të Automjeteve, Balluku: Do jenë në lartësinë e duhur, shërbim të shpejtë, korrekt dhe në ambiente pritëse dinjitoze report-tv.al Lexo artikullin →
“Ka akoma servise dhe sekserë që japin goma dhe marmita me qira”, Gonxhe paralajmëron shoferët mbi kolaudimin durreslajm.al Lexo artikullin →
Qendrat e Kontrollit Teknik të Automjeteve do të jenë model/ Balluku: Lehtësuam qytetarët, përgjysmuam koston e kolaudimit lexo.al Lexo artikullin →
Shtyhet me 12 muaj kolaudimi për makinat që u ka skaduar certifikata, Gonxhe: Jo për mjetet copë-copë! oranews.tv Lexo artikullin →
Kontrolli teknik i makinave si shërbim publik tvklan.al Lexo artikullin →
Gonxhe parlajmëron shoferët për kolaudimet:Do të shtojmë kontrollet për… opinion.al Lexo artikullin →
Blendi Gonxhe paralajmëron shoferët mbi kolaudimin: Do shtojmë kontrollet për… botasot.info Lexo artikullin →
Qendrat e Kontrollit Teknik të Automjeteve, Balluku: Do jenë në lartësinë e duhur, shërbim të shpejtë, korrekt dhe në ambiente pritëse dinjitoze shqiptarja.com Lexo artikullin →
Qendrat e Kontrollit Teknik të Automjeteve do të jenë model/ Balluku: Lehtësuam qytetarët, përgjysmuam koston e kolaudimit ata.gov.al Lexo artikullin →
Qendrat e Kontrollit Teknik të Automjeteve do të jenë model/ Balluku: Lehtësuam qytetarët, përgjysmuam koston e kolaudimit theworldnews.net Lexo artikullin →
Shtyhet me 12 muaj kolaudimi për makinat që u ka skaduar certifikata maska.al Lexo artikullin →
Blendi Gonxhe paralajmëron shoferët mbi kolaudimin dhe tregon masat e rrepta: Do shtojmë kontrollet për… tirananews.al Lexo artikullin →
Sukses dhe rekorde nga DPSHTRR/ Blendi Gonxhe publikon raportin e 6 mujorit të parë të vitit lexo.al Lexo artikullin →
Klea Huta dhe Elgit Doda japin një mesazh të sinqertë për gjithë familjet: Kujdes rrugës adrianet.al Lexo artikullin →
Do të udhëtoni jashtë me automjetin tuaj? Ja çfarë duhet të dini diasporashqiptare.al Lexo artikullin →
Do të udhëtoni jashtë me automjetin tuaj ? – DPSHTRR jep udhëzime për dokumentacionin që duhet për leje drejtimi dhe qarkullimi ndërkombëtare scan-tv.com Lexo artikullin →
Klea Huta dhe Elgit Doda, mesazh prindërve për të përdorur ndenjëse të posaçme për fëmijë për udhëtimet me mjet! top-channel.tv Lexo artikullin →
Marrja e lejes se drejtimit dhe qarkullimit nderkombetare: Dokumentat qe nevojiten acp.al Lexo artikullin →
Do të udhëtoni jashtë me automjetin tuaj? DPSHTRR jep udhëzime për dokumentacionin që duhet bulevardionline.com Lexo artikullin →
Leje drejtimi dhe qarkullimi ndërkombëtare/ DPSHTRR tregon dokumentacionin që duhet nëse udhëtoni jashtë me makinen tuaj shqiptari.net Lexo artikullin →
Leje drejtimi dhe qarkullimi ndërkombëtare/ DPSHTRR tregon dokumentacionin që duhet nëse udhëtoni jashtë me makinen tuaj rdanews.com Lexo artikullin →
Klea Huta dhe Elgit Doda, mesazh prindërve për të përdorur ndenjëse të posaçme për fëmijë për udhëtimet me mjet! lexo.al Lexo artikullin →
Mesazhi i Kleas dhe Elgitit për prindërit kur udhëtojnë me fëmijë në makinë focusalbania.com Lexo artikullin →
Do të udhëtoni jashtë me automjetin tuaj? Ja çfarë duhet të dini tirananews.al Lexo artikullin →
DPSHTRR publikon të dhënat pas rinisjes së kontrollit teknik – Numër i lartë i mjeteve të ngelura dhe ritestuara scan-tv.com Lexo artikullin →
Godina e re e Arkivës Qendrore të DPSHTRR-së, Durrës/ Investim strategjik, në shërbim të 13 drejtorive rajonale ata.gov.al Lexo artikullin →
Makinat Retro mbërrijnë në Pogradec/ Aktivitet dhe festë buzë liqenit për dy ditë (VIDEO) mcntv.al Lexo artikullin →
FOTO/ Koleksioni i mjeteve historike RETRO në Pogradec tërheq vëmendjen e pushuesve ata.gov.al Lexo artikullin →
KOLEKSIONI I MJETEVE HISTORIKE RETRO NË POGRADEC TËRHEQ VËMENDJEN E PUSHUESVE korcablog.com Lexo artikullin →
Një arsye më shumë për të shkuar në Pogradec! 60 makina retro ekspozohen për dy ditë, spektakël dhe me muzikë Jazz dhe Swing shqiptarja.com Lexo artikullin →
Makinat “Retro” ekspozohen në Pogradec, qytetarët shikojnë nga afër automjetet klasike (FOTO) bulqiza.info Lexo artikullin →

Pages