Dpshtrr në Media

You are here

Artikulli Media Linku
Personalized license plates! The service launches within months, everything you need to know voxnews.al Lexo artikullin →
Personalizimi i targave / Nga ky muaj mund të kombinohen 5-7 shkronja dhe numra gazetasi.al Lexo artikullin →
Targa të personalizuara brenda muajit shkurt, rregullat dhe kushtet e këtij shërbimi të ri javanews.al Lexo artikullin →
Targa të personalizuara brenda Shkurtit, rregullat dhe kushtet e këtij shërbimi të ri abcnews.al Lexo artikullin →
Targat e personalizuara! Brenda muajt nis shërbimi, ja gjithçka që duhet të dini sot.com.al Lexo artikullin →
Targat e personalizuara! Brenda muajt nis shërbimi, gjithçka që duhet të dini voxnews.al Lexo artikullin →
Brenda këtij muaji nis shërbimi i targave të personalizuara për mjetet top-channel.tv Lexo artikullin →
Targat e personalizuara/ Brenda muajt nis shërbimi, ja gjithçka që duhet të dini lajmifundit.al Lexo artikullin →
Brenda shkurtit nis shërbimi për personalizimin e targave! Drejtuesit e mjeteve do kenë mundësi të kombinojnë kuptime kundrejt tarifave speciale report-tv.al Lexo artikullin →
Brenda shkurtit nis shërbimi për personalizimin e targave! Drejtuesit e mjeteve do kenë mundësi të kombinojnë kuptime kundrejt tarifave speciale shqiptarja.com Lexo artikullin →
AUTO MOTO PARK, FORMULA 1 ACCELERATES ACROSS THE ADRIATIC WITH THE AUSTRIAN CHAMPION notizieinunclick.com Lexo artikullin →
Announcement of the Project "Auto Moto Park Albania" Winner ocnal.com Lexo artikullin →
Ndërtimi i “Auto Moto Park Albania” tvklan.al Lexo artikullin →
“Test & Training International”, fituese e projektit të Auto Moto Park-ut të parë shqiptar ata.gov.al Lexo artikullin →
”Auto Moto Park Albania”, kryebashkiaku Gledian Llatja: Për Elbasanin sot është një ditë historike kohajone.com Lexo artikullin →
Gara për projektin 'Auto Moto Park Albania', Rama: Konkursin e fitoi kompania e ish pilotit të famshëm të Formula 1 report-tv.al Lexo artikullin →
Përfundon gara për projektin “Auto Moto Park” në Elbasan, kjo është kompania fituese zoom.al Lexo artikullin →
Konkursi “Auto Moto Park Albania”, Rama: Do të ndërtohet nga kompania e ish-pilotit të famshëm të Formula 1 javanews.al Lexo artikullin →
Winner for 'Auto Moto Park Albania' Project Announced albaniandailynews.com Lexo artikullin →
Gara për projektin 'Auto Moto Park Albania', Rama: Konkursin e fitoi kompania e ish pilotit të famshëm të Formula 1 shqiptarja.com Lexo artikullin →
Konkursi “Auto Moto Park Albania”, Rama: Do të ndërtohet nga kompania e ish-pilotit të famshëm abcnews.al Lexo artikullin →
Auto Moto Park Albania/ Konkursi për projektin e pistës moto sportive me standardet FIA top-channel.tv Lexo artikullin →
Kompania e ish-pilotit famshëm të Formula 1 fiton projektin e “Auto Moto Park Albania” tiranadiplomat.com Lexo artikullin →
RAMA: NE DO TA REALIZOJMË PROJEKTIN “AUTO MOTO PARK ALBANIA” tvboin.com Lexo artikullin →
“Auto Moto Park”, Rama: Në Shqipëri, garë e Formula 1. E ardhmja do të tregojë se është e mundur javanews.al Lexo artikullin →
“Auto Moto Park Albania”, Rama: Vendosim Shqipërinë në një tjetër hartë ku mungon plotësisht kultplus.com Lexo artikullin →
“Auto Moto Park”, Rama: Në Shqipëri, garë e Formula 1. E ardhmja do të tregojë se është e mundur pena.al Lexo artikullin →
Automoto Park Albania, Rama: Projekti i ri front punësimi, Formula 1 nuk është e pamundur tiranaweb.al Lexo artikullin →
Konkursi “Auto Moto Park”, Rama: Mund të kemi edhe një garë të Formula 1 gazetasi.al Lexo artikullin →
Rama: Në të ardhmen mund të kemi edhe një garë të Formula 1 në Shqipëri tv1-channel.tv Lexo artikullin →
Rama: Në të ardhmen mund të kemi edhe një garë të Formula 1 në Shqipëri epokaere.com Lexo artikullin →
Shpallet kompania fituese për ndërtimin e projektit ‘Auto Moto Park’ në Elbasan hashtag.al Lexo artikullin →
"Formula 1" races in the future will be held in Albania/ Rama gives the good news about the new project cna.al Lexo artikullin →
Pista e parë e garave automobilistike në Shqipëri, Rama: Gjenerator të ardhurash për ekonominë e vendit telegrafi.com Lexo artikullin →
Projekti për pistë garash në Shqipëri, Rama: Do të zhvillojë turizmin dhe ekonominë gazetadita.al Lexo artikullin →
Projekti për pistë garash në Shqipëri – Rama: Do të zhvillojë turizmin dhe ekonominë. Balluku: S’është thjesht një pistë scantv.al Lexo artikullin →
VIDEO/ Rama tregon fituesin e projektit për Auto Moto Park-un e parë shqiptar: Epokë e re për Elbasanin kohajone.com Lexo artikullin →
“Auto Moto Park Albania”, Gonxhja: Motor ekonomik për turizmin, punësimin dhe tregun automotiv ata.gov.al Lexo artikullin →
VIDEO/ Auto Moto Park Albania, shpallet studio fituese për pistën në Elbasan supersport.al Lexo artikullin →
Gara për projektin ‘Auto Moto Park’ në Elbasan, ja cila kompani shpallet fituese report-tv.al Lexo artikullin →
Auto Moto Park Albania po jetësohet klankosova.tv Lexo artikullin →
Shqipëria me një Autopark, shpallet kompania fituese albanianpost.com Lexo artikullin →
Gara për projektin ‘Auto Moto Park’ në Elbasan, ja cila kompani shpallet fituese shqiptarja.com Lexo artikullin →
Rama: Po i hapim rrugën një epoke të re për Shqipërinë rtklive.com Lexo artikullin →
“Auto Moto Park”, Rama: Në Shqipëri, garë e Formula 1. E ardhmja do të tregojë se është e mundur zgjohushqiptar.info Lexo artikullin →
Balluku: Investimi në “Auto Moto Park Albania”, nxitje për turizmin ata.gov.al Lexo artikullin →
Ambicia: Formula 1, një ditë dhe në Elbasan tesheshi.com Lexo artikullin →
Rama: Në të ardhmen mund të kemi edhe një garë të Formula 1 në Shqipëri kohajone.com Lexo artikullin →
“Auto Moto Park Albania”/ Zhvillohet konkursi ndërkombëtar; Rama: Zhvillon zonën, shton punësimin vizionplus.tv Lexo artikullin →
“Do sjell “Formula 1” në Elbasan”/ Rama jep lajmin e mirë për projektin e ri fjala.al Lexo artikullin →
Auto Moto Parku i parë në Shqipëri, Rama: Në të ardhmen mund të zhvillohen gara Formula 1 priza.al Lexo artikullin →
Auto Moto Parku i parë në Shqipëri, Rama: Në të ardhmen mund të zhvillohen gara Formula 1 në Elbasan albeu.com Lexo artikullin →
Auto Moto Park/Rama:Në Shqipëri garë të Formula 1, e ardhmja do tregojë se është e mundur opinion.al Lexo artikullin →
Auto Moto Park, një hap historik për automotorizimin shqiptar dhe aktivitetet automobilistike apel.media Lexo artikullin →
Garat e "Formula 1" në të ardhmen do të bëhen në Shqipëri/ Rama jep lajmin e mirë për projektin e ri cna.al Lexo artikullin →
Rama: Ne do ta realizojmë Projektin “Auto Moto Park Albania” aa.com.tr Lexo artikullin →
Konkursi Ndërkombëtar për Projektin “Auto Moto Park Albania”. businessmag.al Lexo artikullin →
Shqipëria çel konkursin për projektin “Auto Moto Park Albania” albanianpost.com Lexo artikullin →
Prezantohen idetë për Auto Moto Park Albania, kryeministri Rama: Ndikim në turizëm monitor.al Lexo artikullin →
“Auto Moto Park Albania”, Rama: Mund të kemi dhe një garë të Formula 1 gazetasport.al Lexo artikullin →
Konkursi për projektin ‘Auto Moto Park Albania’ në Elbasan, Rama: Do të shtojë vende të reja pune! Në të ardhmen mund të kemi dhe një garë të Formula 1 elbasaniplus.com Lexo artikullin →
Konkursi “Auto Moto Park”, Rama: Në Shqipëri në të ardhmen garë të Formula 1 topalbaniaradio.com Lexo artikullin →
PM Promises Well-Paid Jobs from 'Auto Moto Park Albania' Project albaniandailynews.com Lexo artikullin →
VIDEO/ “Auto Moto Park Albania”, Rama: Epokë e re për Elbasanin, mund të kemi dhe një garë të Formula 1 tirananews.al Lexo artikullin →
Projektin Auto Moto Park Albania në Elbasan, Rama: Do të shtojë vende të reja pune! dritare.net Lexo artikullin →
Konkursi "Auto Moto Park"/ Rama: Në Shqipëri mund të kemi një garë të Formula 1, do të shtojë vende të reja pune dosja.al Lexo artikullin →
“Auto Moto Park Albania”, Rama: Vendosim Shqipërinë në një tjetër hartë ku mungon plotësisht ata.gov.al Lexo artikullin →
“Auto Moto Park”, Rama: Në Shqipëri, garë e Formula 1. E ardhmja do të tregojë se është e mundur javanews.al Lexo artikullin →
4 kompani ndërkombëtare në garë për projektin ‘Auto Moto Park’ në Elbasan, Rama: Do sjellë fuqizim ekonomik e vende të reja pune report-tv.al Lexo artikullin →
Konkursi Ndërkombëtar për Projektin “Auto Moto Park Albania”, Rama: Historike, i hapim rrugën një epoke të re për Shqipërinë lajme.rtsh.al Lexo artikullin →
Zhvillohet konkursi nderkombetar per projektin e Auto Moto Park Albania acp.al/ Lexo artikullin →
Konkursi për pistën në Elbasan, Rama: Në të ardhmen mund të kemi edhe një garë të Formula 1 oranews.tv Lexo artikullin →
Rama: Garat e “Formula 1” në të ardhmen do të bëhen në Shqipëri euronews.al Lexo artikullin →
VIDEO/ “Auto Moto Park Albania”, Rama: Epokë e re për Elbasanin, mund të kemi dhe një garë të Formula 1 tirananews.al Lexo artikullin →
Konkursi “Auto Moto Park Albania”, Rama: Në të ardhmen mund të kemi edhe një garë të Formula 1 abcnews.al Lexo artikullin →
4 kompani për “Auto Moto Park Albania”, Rama: Një epokë e re për Shqipërinë tvklan.al Lexo artikullin →
4 kompani ndërkombëtare në garë për projektin ‘Auto Moto Park’ në Elbasan, Rama: Do sjellë fuqizim ekonomik e vende të reja pune (VIDEO) shqiptarja.com Lexo artikullin →
Konkursi për projektin ‘Auto Moto Park Albania’ në Elbasan, Rama: Do të shtojë vende të reja pune! Në të ardhmen mund të kemi dhe një garë të Formula 1 lexo.al Lexo artikullin →
Kur teknologjia ndihmon për sigurinë e mjeteve rrugore amcham.com.al Lexo artikullin →
Tjetër RISI nga DPSHTRR! Sisteme SMART për zgjidhje transparente dhe automatizim të monitorimit rrugor mobil 360Grade.al Lexo artikullin →
Rritja e sigurisë në rrugë – Dhoma Amerikane: Monitorim digjital i mjeteve në qarkullim, ndikon dhe në uljen e emetimeve scantv.al Lexo artikullin →
Zhvillime shumë pozitive në shërbimet e DRSHTRR ! bulevardionline.com Lexo artikullin →
SMART EYES TO FIND PIRATES AT THE WHEEL: BEYOND THE ADRIATIC, SMART CITIES ARE ALSO SAFE notizieinunclick.com Lexo artikullin →
Risia e DPSHTRR, makina monitoruese zbret në terren ata.gov.al Lexo artikullin →
Pa dokumenta apo keni harruar pa paguar taksat? DPSHTRR lëshon në terren makinën monitoruese gazetadita.al Lexo artikullin →
Attention drivers! You can no longer drive without documents, the monitoring car descends on the field (Details) sot.com.al Lexo artikullin →
S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente! Risia e DPSHTRR, makina monitoruese zbret në terren lexo.al Lexo artikullin →
S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente! Risia e DPSHTRR, makina monitoruese zbret në terren report-tv.al Lexo artikullin →
S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente! Risia e DPSHTRR, makina monitoruese zbret në terren shqiptarja.com Lexo artikullin →
Mbrëmje gala për ndarjen e çmimeve “CCIT Awards 2023”, Dhoma e Tregtisë vlerëson më të mirët në biznes balkanweb.com Lexo artikullin →
eTransport vlerësohet si “Platforma e vitit” ata.gov.al Lexo artikullin →
Afati i patentë-shoferit zgjatet në 15 vjet, do të lëshohen edhe targa të personalizuara mediafokus.info Lexo artikullin →
Gonxhja: Targat e personalizuara do jenë shumë të shtrenjta konica.al Lexo artikullin →
“Targat e personalizuara do jenë shumë të shtrenjta. Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet” pena.al Lexo artikullin →
“PO I PARLAJMËROJ QYTETARËT…”/ Blendi Gonxhja: Targat e personalizuara do jenë shumë të shtrenjta. Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet alpenews.al Lexo artikullin →
Bëhuni gati/ Po vijnë targat e personalizuara në Shqipëri, por me çmim të “kripur”. Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet argjirolajm.net Lexo artikullin →
Ndryshimet në Kodin Rrugor/ Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet fastnewsalbania.com Lexo artikullin →
Blendi Gonxhe: Targat e personalizuara do jenë shumë të shtrenjta. Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet bulevardionline.com Lexo artikullin →
“Targat e personalizuara do jenë shumë të shtrenjta. Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet” zgjohushqiptar.info Lexo artikullin →
“Targat e personalizuara do jenë shumë të shtrenjta. Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet” javanews.al Lexo artikullin →

Pages


Certifikuar sipas Standardit ISO 9001 nga