Dpshtrr në Media

You are here

Artikulli Media Linku
“Targat e personalizuara do jenë shumë të shtrenjta. Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet” gazetadita.al Lexo artikullin →
Blendi Gonxhe: Targat e personalizuara dhe rinovimi i patentës ntv.al Lexo artikullin →
Blendi Gonxhe: Targat e personalizuara do jenë shumë të shtrenjta. Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet zjarr.tv Lexo artikullin →
Targat e personalizuara do kushtojnë shtrenjtë, kurse patentat do rinovohen çdo 15 vjet. Dy risitë që pritet të ndërmerren tiranapost.al Lexo artikullin →
Se shpejti hyjne ne fuqi targat e personalizuara, ndryshon afati i patentes acp.al Lexo artikullin →
Gonxhja: Rinovimi i patentës çdo 15 vjet, targat e personalizuara do jenë më të shtrenjta opinion.al Lexo artikullin →
Kur nis aplikimi i targave të personalizuara? Gonxhja: Do jenë shumë të shtrenjta. Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet 360Grade.al Lexo artikullin →
Gonxhja: Ndryshimet në Kodin Rrugor, lehtësi për qytetarët ata.gov.al Lexo artikullin →
Targat e personalizuara do kushtojnë shtrenjtë, kurse patentat do rinovohen çdo 15 vjet kohajone.com Lexo artikullin →
Kur nis aplikimi i targave të personalizuara? Gonxhja: Do jenë shumë të shtrenjta. Rinovimi i patentës, çdo 15 vjet a2news.com Lexo artikullin →
Kryeministri Rama publikon pamje nga puna për Auto Moto-Parkun në Elbasan rtklive.com Lexo artikullin →
FOTOT/ Rama publikon pamjet nga kantieri i ndërtimit të Auto Moto Park në Elbasan: Do të zhvillohen gara ndërkombëtare gazetatema.net Lexo artikullin →
Vijon puna për ndërtimin e Auto Moto Parkut të parë shqiptar tvklan.al Lexo artikullin →
Auto Moto Parku i parë në Shqipëri, Rama publikon pamje nga kantieri i ndërtimit në Elbasan albeu.com Lexo artikullin →
VIDEO/ “Do të zhvillohen larmi aktivitetesh automobilistike”, Rama nis ditën me punimet nga Auto Moto Park-u i parë shqiptar abcnews.al Lexo artikullin →
Vijon puna për ndërtimin e Auto Moto Parkut të parë shqiptar, Rama ndan pamjet (VIDEO) javanews.al Lexo artikullin →
Rama nis ditën me punimet nga Auto Moto Park-u i parë shqiptar: Do të zhvillohen larmi aktivitetesh automobilistike lexo.al Lexo artikullin →
Auto Moto Park Albania/ Blendi Gonxhja: Ambicie historike, ja kur do të shpallet fituesi i projektit cna.al Lexo artikullin →
Makinat, dashuria e madhe e shqiptarëve. Marka e makinës, një status i veçantë – Blend Gonxhja I ftuar në “Dita Jonë” a2news.com Lexo artikullin →
DRSHTRR Durrës do të transformohet! Ka një lajm të mirë për drejtuesit e mjeteve (VIDEO) durreslajm.al Lexo artikullin →
Risi në DPSHTRR – Lëshohen formatet e reja për disa kategori përfshirë Certifikatave të Trajnimit ADR, Instruktor Praktike, Automakinistë dhe Dëshmi Taksisti scantv.al Lexo artikullin →
Certifikatat e Trajnimit ADR, Instruktor Praktike, Dëshmi Taksisti…/ DPSHTRR lëshon formatet e reja sigurime.online Lexo artikullin →
Viti 2023 fillon me një tjetër lajm të mirë! Nga data 4 Janar, lëshohen formate të reja të çertifikatave lexo.al Lexo artikullin →
Rama: Dhurata me temë mbi rregullat e qarkullimit rrugor për fëmijët në Kombinat ata.gov.al Lexo artikullin →
FOTOT/ Në mes të atmosferës festive në Tiranë, Rama ndan foto krah familjes lexo.al Lexo artikullin →
Rama goes out with Linda and Zaho to the old car parade: RETRO joins FIVA voxnews.al Lexo artikullin →
Zaho merr targën e personalizuar, Rama e ndjek me kamera në dorë konica.al Lexo artikullin →
Rama publikon fotografi nga eventi RETRO Christmas në Tiranë kohajone.com Lexo artikullin →
Rama ndan foto krah familjes duke shëtitur në kryeqytet, ndalet edhe për të bërë foto me qytetarët liberale.al Lexo artikullin →
Prime Minister Edi Rama shared photos with his family, as he participated in the Retro Albania parade albaniandailynews.com Lexo artikullin →
Rama ndan foto me bashkëshorten dhe Zahon mes atmosferës së festave në Tiranë dhe jep një lajm të mirë durreslajm.al Lexo artikullin →
Nga targa që mori Zaho te takimet me qytetarët, Rama publikon fotografi nga eventi Retro në Tiranë shqiptarja.com Lexo artikullin →
Në Tiranë ekspozohen automjetet historike "Retro" aa.com.tr Lexo artikullin →
Zaho merr targën e personalizuar, Rama batuta me të birin: E mori përpara makinës gazetadita.al Lexo artikullin →
Rama del me Lindën dhe Zahon te parada e makina të vjetra: RETRO anëtarësohet në FIVA oranews.tv Lexo artikullin →
FOTOT/ Në mes të atmosferës festive në Tiranë, Rama ndan foto krah familjes javanews.al Lexo artikullin →
Në mes të atmosferës festive në Tiranë, Rama ndan foto krah familjes abcnews.al Lexo artikullin →
Prag Krishtlindjesh, Rama ndan foto me bashkëshorten dhe Zahon mes atmosferës së festave në Tiranë albeu.com Lexo artikullin →
Atmosfera festive në kryeqytet, Rama ndan fotot krahë bashkëshortes dhe të birit balkanweb.com Lexo artikullin →
Rama viziton eventin ‘Retro’ pranë muzeut Bunk’Art 2! Shoqërohet nga Linda dhe Zaho fjala.al Lexo artikullin →
Krah bashkëshortes dhe Zahos, Rama viziton “Retro Christmas” tvklan.al Lexo artikullin →
Rama i shoqëruar nga bashkëshortja dhe Zaho vizitojnë Retro Christmas ata.gov.al Lexo artikullin →
‘Retro Christmas’ ngjyra festive në Tiranë pranë Bunk’Art 2! Ekspozohen 50 mjete historike, i pranishëm edhe Rama! Shoqërohet nga Linda dhe Zaho report-tv.al Lexo artikullin →
‘Retro Christmas’ ngjyra festive në Tiranë pranë Bunk’Art 2! Ekspozohen 50 mjete historike, i pranishëm edhe Rama! Shoqërohet nga Linda dhe Zaho shqiptarja.com Lexo artikullin →
Rama viziton eventin ‘Retro’ pranë muzeut Bunk’Art 2! Shoqërohet nga Linda dhe i biri, shohin nga afër mjetet historike të koleksionit shqiptar, ja si reagon Zaho lexo.al Lexo artikullin →
DPSHTRR avancon bashkëpunimin për sigurinë rrugore lexo.al Lexo artikullin →
Njihuni me gruan që rregullon makinat, 50 vite mekanike e pompave të automjeteve po.al Lexo artikullin →
Ulja e aksidenteve/ Greqia ndihmon Shqiperinë me një plan strategjik për sigurinë rrugore vizionplus.tv Lexo artikullin →
Konferencë me Greqinë për sigurinë rrugore, Gonxhja: Aleancë brenda dhe jashtë kufijve për uljen e aksidenteve ata.gov.al Lexo artikullin →
Shqipëri, mbahet konferenca "Së bashku për sigurinë rrugore" aa.com.tr Lexo artikullin →
ALBANIA E GRECIA INAUGURANO IL CORRIDOIO BLU DELLA SICUREZZA STRADALE notizieinunclick.com Lexo artikullin →
“Auto Moto Parku” i parë shqiptar, Rama: Është hapur gara, 5 kompanitë më prestigjioze shprehën interes për projektin stratirana.com Lexo artikullin →
Hapet gara për projektin e Auto Moto Parkut të parë shqiptar, Rama: Do të ketë një pistë 5.3 km bulevardionline.com Lexo artikullin →
Hapet gara për projektin e Auto Moto Parkut të parë shqiptar, Rama: Fituesi shpallet në janar pena.al Lexo artikullin →
Çelet gara për projektin e Auto Moto Parkut tvklan.al Lexo artikullin →
Hapet gara për projektin e Auto Moto Parkut të parë shqiptar, Rama: Fituesi shpallet në janar javanews.al Lexo artikullin →
Hapet gara për projektin e Auto Moto Parkut të parë shqiptar, Rama: Do të ketë një pistë 5.3 km, fituesi shpallet në janar gazetatema.net Lexo artikullin →
Hapet gara për projektin e “Auto Moto Park” që do ngrihet në Elbasan, Rama: 5 studiot më të mira botërore ksnë shprehur interes newsalbania.al Lexo artikullin →
Hapet gara për projektin e “Auto Moto Park” që do ngrihet në Elbasan, Rama: 5 studiot më të mira botërore ksnë shprehur interes newsalbania.al Lexo artikullin →
Hapet gara për projektin e “Auto Moto Park” që do ngrihet në Elbasan, Rama: 5 studiot më të mira botërore kanë shprehur interes elbasaniflash.al Lexo artikullin →
Hapet gara për projektin e “Auto Moto Park” që do ngrihet në Elbasan, Rama: 5 studiot më të mira botërore kanë shprehur interes newsbomb.al Lexo artikullin →
Auto Moto Parku i parë shqiptar, që do ngrihet në qytetin e Elbasanit/ Rama: Hapet gara për projektin, 5 nga studiot më të mira botërore… neutrale.al Lexo artikullin →
Hapet gara për projektin e Auto Moto Parkut të parë shqiptar, Rama: Fituesi shpallet në janar a2news.com Lexo artikullin →
Hapet gara për projektin e Auto Moto Parkut të parë shqiptar, Rama: Fituesi shpallet në janar syri.net Lexo artikullin →
“Auto Moto Parku” i parë shqiptar, Rama: Është hapur gara, 5 kompanitë më prestigjioze shprehën interes për projektin lexo.al Lexo artikullin →
“Auto Moto Parku” i parë shqiptar, Rama: Është hapur gara, 5 kompanitë më prestigjioze shprehën interes për projektin abcnews.al Lexo artikullin →
Biletat e autobusëve ndërqytetës do të blihen edhe online gazetadita.al Lexo artikullin →
Prezantohet eTransport, mundësi e re informacioni për Shqipërinë turistike sarandanews.al Lexo artikullin →
Prezantohet “eTransport”. Ç’duhet të dinë qytetarët? tibo.tv Lexo artikullin →
Aplikacioni e-transport, biletat e autobusëve ndërqytetës do të blihen edhe online a2news.com Lexo artikullin →
Lajm i mirë, Gjirokastra do të bëhet me terminal transporti, prezantohet projekti argjirolajm.net Lexo artikullin →
Platforma “etransport”, si do aksesohen biletat e autobusëve – Gonxhe: Janë pajisur dhe operatorët në terren, zbatimi në 2023 scantv.al Lexo artikullin →
Prezantohet platforma eTransport për lëvizjen ndërqytetase, Kumbaro: Një mundësi e re informacioni për Shqipërinë Turistike shqiptarja.com Lexo artikullin →
Forumi “eTransport”, Veliaj: Digjitalizimi i shërbimit dhe hapja e dy megaterminaleve do të shënjojnë një epokë të re në Tiranë javanews.al Lexo artikullin →
Forumi “eTransport”, Veliaj”: Digjitalizimi i shërbimit dhe hapja e dy megaterminaleve do të shënjojnë një epokë të re për transportin në Tiranë tvklan.al Lexo artikullin →
Forumi “eTransport”, Veliaj: Digjitalizimi i shërbimit dhe hapja e dy megaterminaleve do të shënjojnë një epokë të re për transportin në Tiranë top-channel.tv Lexo artikullin →
Platforma eTransport për lëvizjen ndërqytetase, Kumbaro: Një mundësi e re për Shqipërinë Turistike! dritare.net Lexo artikullin →
Statistikat e problemeve rrugore gjatë periudhës janar-tetor, më pak aksidente dhe viktima top-channel.tv Lexo artikullin →
33% më pak aksidente në rrugë në janar-tetor, Drejtoria e Rrugëve jep statistikat pozitive lexo.al Lexo artikullin →
DPSHTRR publikon shifrat: Nga 182 shoferë të regjistruar për të rimarrë patentën, vetëm 13 kanë kaluar priza.al Lexo artikullin →
‘Koka bën koka pëson’, DPSHTRR: Nga 118 shoferë të regjistruar për të rimarrë patentën pasi humbën pikët, vetëm 13 prej tyre kanë kaluar shqiptarja.com Lexo artikullin →
Ulet numri i viktimave nga aksidentet rrugore me 19% në 2022 apel.media Lexo artikullin →
Java ndërkombëtare në kujtim të “Viktimave të Aksidenteve Rrugore”/ Kërkesa e ekspertit cna.al Lexo artikullin →
122 viktima nga aksidentet, 884 aksidente në 9 muajt e 2022, Qato: Policët në rrugë për të rritur sigurinë oranews.tv Lexo artikullin →
Aksidentet rrugore në vend, autoritetet: Ulet numri, më pak viktima dhe të plagosur lajme.rtsh.al Lexo artikullin →
Aksidentet rrugore/ 122 viktima në periudhën janar-shtator 2022! topalbaniaradio.com Lexo artikullin →
Ulet numri, më pak aksidente gjatë periudhës janar-shtator bulevardionline.com Lexo artikullin →
Më pak aksidente dhe vdekje në vendin tonë, gjatë periudhës janar-shtator (Bilanci) tiranainfo.com Lexo artikullin →
122 viktima nga aksidentet rrugore, rregullat e qarkullimit shkelen nga të rinjtë euronews.al Lexo artikullin →
Aksidentet rrugore, 122 viktima në 9 muaj (VIDEO) mcntv.al Lexo artikullin →
Më pak aksidente gjatë periudhës janar-shtator gazetatema.net Lexo artikullin →
BILANCI i 9 muajve- Më pak aksidente dhe vdekje në vendin tonë dosja.al Lexo artikullin →
Më pak aksidente dhe vdekje në vendin tonë, gjatë periudhës janar-shtator (Bilanci) top-channel.tv Lexo artikullin →
Dita e përkujtimit të viktimave të trafikut rrugor tvklan.al Lexo artikullin →
LIDHET KONTRATA, POLIGONI I PARË PUBLIK I TESTIMIT PRAKTIK PËR LEJE DREJTIMI PRITET TË NDËRTOHET BRENDA NËNTORIT egnatianews.com Lexo artikullin →
Si do të jetë poligoni i parë publik i testimit praktik për Leje Drejtimi (FOTO) durreslajm.al Lexo artikullin →
Risi/ Poligoni i testimit praktik për Leje Drejtimi ntv.al Lexo artikullin →
Lidhet kontrata, poligoni i parë publik i testimit praktik për Leje Drejtimi pritet të ndërtohet brenda nëntorit abcnews.al Lexo artikullin →
Gjithçka gati, brenda nëntorit poligoni i parë publik i testimit praktik për Leje Drejtimi albeu.com Lexo artikullin →
Ritestohen shoferët/ 145 prej tyre kthehen në autoshkollë, patentën e fitojnë vetëm 8 abc24.al Lexo artikullin →

Pages


Certifikuar sipas Standardit ISO 9001 nga