Dpshtrr në Media

You are here

Artikulli Media Linku
Siguria rrugore futet kurrikul në arsimin parauniversitar! Kushi: E nevojshme për edukimin e nxënësve, do kenë edhe praktikë report-tv.al Lexo artikullin →
Siguria rrugore do mësohet si lëndë në shkollë të mesme tiranapost.al Lexo artikullin →
Siguria rrugore në arsimin parauniversitar, MAS dhe DPSHTRR marrëveshje për hartimin dhe zbatimin e kurrikulës së re portalishkollor.al Lexo artikullin →
Siguria rrugore futet kurrikul në arsimin parauniversitar! Kushi: E nevojshme për edukimin e nxënësve, do kenë edhe praktikë shqiptarja.com Lexo artikullin →
MAS dhe DPSHTRR, marrëveshje për sigurinë rrugore në arsimin parauniversitar ata.gov.al Lexo artikullin →
Formalizim i mjeteve bujqësore të blera në kohën e eksodit nga Kosova bulevardionline.com Lexo artikullin →
Formalizim i mjeteve bujqësore të blera në kohën e eksodit nga Kosova ata.gov.al Lexo artikullin →
DPSHTRR me godinë të re, në projekt edhe Boeri, rreth 7 milionë euro për ndërtimin monitor.al Lexo artikullin →
Rama publikon fotoalbumin: RETRO po, mbrapa jo ata.gov.al Lexo artikullin →
Panairi ‘Retro Bazzar’, ‘kthen në kohë’ sheshin ‘Skënderbej’! Të huaj dhe vendas shijuan mbi 100 automjete historike lexo.al Lexo artikullin →
Tirana, “kryeqyteti europian” i RETRO-s! skenderbeu.info Lexo artikullin →
Panairi ‘Retro Bazzar’, ‘kthen në kohë’ sheshin ‘Skënderbej’! Të huaj dhe vendas shijuan mbi 100 automjete historike shqiptarja.com Lexo artikullin →
Makinat retro, atmosferë vintage e muzikë në sheshin “Skënderbej” ata.gov.al Lexo artikullin →
FOTOLAJM/ Makinat retro, atmosferë vintage e muzikë në sheshin “Skënderbej” tpz.al Lexo artikullin →
Makinat e epokës ekspozohen në Sheshin “Skënderbej” a2news.com Lexo artikullin →
Rikthehen makinat klasike, koleksioni “retro” pushton qendrën e kryeqytetit euronews.al Lexo artikullin →
FOTO-ALBUMI/ Makinat retro parkohen në sheshin “Skënderbej” oranews.tv Lexo artikullin →
Tirana është kthyer në kryeqytetin evropian të RETRO-s demokracia.com Lexo artikullin →
Nis në Tiranë simpoziumi ndërkombëtar për mjetet historike ata.gov.al Lexo artikullin →
Nis në Tiranë simpoziumi ndërkombëtar për mjetet historike frekuenca.net Lexo artikullin →
Në Tiranë nis simpoziumi ndërkombëtar për mjetet historike lajme.rtsh.al Lexo artikullin →
Makinat retro, atmosferë vintage e muzikë në sheshin “Skënderbej” ata.gov.al Lexo artikullin →
Tiranë, sheshi “Skënderbej” kthehet në ekspozitën e makinave retro! topalbaniaradio.com Lexo artikullin →
DPSHTRR, simpozium me Federatën Ndërkombëtare të Mjeteve Historike po.al Lexo artikullin →
DPSHTRR, simpozium me Federatën Ndërkombëtare të Mjeteve Historike info24.al Lexo artikullin →
DPSHTRR, simpozium me Federatën Ndërkombëtare të Mjeteve Historike ata.gov.al Lexo artikullin →
DPSHTRR dhe RETRO Albania, simpozium me Federatën Ndërkombëtare të Mjeteve Historike (FIVA) tiranadiplomat.com Lexo artikullin →
Rregullat e patentave hyjnë në fuqi: Rinovim çdo 15 vjet, kartoni ndërrohet 4 herë euronews.al Lexo artikullin →
Zgjatet në 15 vite afati i vlefshmërisë së patentës, Rama: Përfitojnë 80 mijë drejtues mjetesh shqiptarja.com Lexo artikullin →
Zgjatet afati i rinovimit të patentave, Rama: Rregullat e reja të Kodit Rrugor, do lehtësojnë qytetarët lajme.rtsh.al Lexo artikullin →
Zgjatet me 15 vite afati i vlefshmërisë së patentës, Rama: Përfitojnë 80 mijë drejtues mjetesh gazetadita.al Lexo artikullin →
“U tha, u bë”, Rama: Patentat me vlefshmëri më të gjatë, shkon në 15 vjet newsbomb.al Lexo artikullin →
Zgjatet me 15 vite afati i vlefshmërisë së patentës, Rama: Përfitojnë 80 mijë drejtues mjetesh durreslajm.al Lexo artikullin →
Zgjatja e vlefshmërisë së patentës/ Rama: Përfitojnë 80 mijë drejtues cna.al Lexo artikullin →
Rregullat e reja të Kodit Rrugor, Rama: Përfitojnë 80 mijë drejtues mjetesh opinion.al Lexo artikullin →
Rama: Patentat afat vlefshmërie deri në 15 vjet, përfitojnë 80 mijë drejtues mjetesh ata.gov.al Lexo artikullin →
Rama: Patentat me vlefshmëri më të gjatë, shkon në 15 vjet gazetatema.net Lexo artikullin →
“U tha, u bë”, Rama: Patentat me vlefshmëri më të gjatë, shkon në 15 vjet info24.al Lexo artikullin →
Zgjatja e vlefshmërisë së patentës/ Rama: Përfitojnë 80 mijë drejtues vizionplus.tv Lexo artikullin →
Zgjatja e vlefshmërisë së patentës/ Rama: Përfitojnë 80 mijë drejtues tvnews.mk Lexo artikullin →
Zgjatet në 15 vite afati i vlefshmërisë së patentës, Rama: Përfitojnë 80 mijë drejtues mjetesh javanews.al Lexo artikullin →
Zgjatet në 15 vite afati i vlefshmërisë së patentës, Rama: Përfitojnë 80 mijë drejtues mjetesh lexo.al Lexo artikullin →
“Transformim rrënjësor në të gjithë vendin”, Rama e nis javën me Qendrat e Kontrollit Teknik lexo.al Lexo artikullin →
“Dikur dhe sot”, Rama e nis ditën me pamjet e transformimit të Qendrave të Kontrollit Teknik newsbomb.al Lexo artikullin →
VIDEO/ “Transformim rrënjësor në të gjithë vendin”, Rama e nis javën me Qendrat e Kontrollit Teknik abcnews.al Lexo artikullin →
“TRANSFORMIM RRËNJËSOR…”/ Rama e nis javën me Qendrat e Kontrollit Teknik (VIDEO) alpenews.al Lexo artikullin →
Rama publikon pamjet nga transformimi i Qendrave të Kontrollit Teknik top-channel.tv Lexo artikullin →
Rama publikon pamjet: Transformim rrënjësor i Qendrave të Kontrollit Teknik në të gjithë vendin shqiptarja.com Lexo artikullin →
Rama e nis ditën me transformimin e Qendrave të Kontrollit Teknik: Transfomim rrënjësor në të gjithë vendin lajmifundit.al Lexo artikullin →
Shërbimi i Kontrollit Teknik feston 30-vjetorin, Blendi Gonxhe paralajmëron ndryshime të mëdha në DPSHTRR sot.com.al Lexo artikullin →
Gonxhja: Transformim i Shërbimit të Kontrollit Teknik ata.gov.al Lexo artikullin →
Gonxhja: Hoqëm mbi 200 kontrolle fizike të mjetit, lehtësi në kohë dhe kosto ata.gov.al Lexo artikullin →
Shërbimi i Kontrollit Teknik feston 30 vjetorin voxnews.al Lexo artikullin →
Qendër e re shërbimesh të transportit rrugor në Mat, përfitojnë rreth 5 mijë drejtues mjetesh ata.gov.al Lexo artikullin →
Qendër e re shërbimesh të transportit rrugor në Mat, përfitojnë rreth 5 mijë drejtues mjetesh po.al Lexo artikullin →
Edhe kafshët e kanë frikë rrugën, ndërsa ne jo/ Blendi Gonxhe i ASHPËR me qytetarët | Breaking top-channel.tv Lexo artikullin →
Shtohen aksidentet rrugore, Blendi Gonxhe: Të zgjatet koha e marrjes së patentës | Breaking Top News top-channel.tv Lexo artikullin →
A do rritet çmimi i patentës? Shuan DILEMËN Blendi Gonxhe | Breaking Top News top-channel.tv Lexo artikullin →
Shtimi i aksidenteve/ Blendi Gonxhe: Edukimi rrugor të kthehet në prioritet kombëtar 360Grade.al Lexo artikullin →
‘Breshëri’ aksidentesh, Bledi Gonxhe jep mesazhin e rëndësishëm dhe bën thirrjen urgjente ndaj… sot.com.al Lexo artikullin →
‘Breshëri’ aksidentesh/ Gonxhja: Edukimi rrugor të kthehet në prioritet kombëtar fjala.al Lexo artikullin →
Shtimi i aksidenteve/ Blendi Gonxhja: Edukimi rrugor të kthehet në prioritet kombëtar abcnews.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: 675 mjete elektrike të regjistruara në 2022-shin ata.gov.al Lexo artikullin →
DPSHTRR pezullon aktivitetin e 11 autoshkollave në Tiranë meteoalb.com Lexo artikullin →
Pezullohet aktiviteti 11-të autoshkollave në Tiranë, priten ndëshkime për instruktorët… gazetadurresi.al Lexo artikullin →
Pezullohet aktiviteti 11-të autoshkollave në Tiranë, priten ndëshkime për instruktorët telegraf.al Lexo artikullin →
Pezullohet aktiviteti 11 autoshkollave në Tiranë, priten ndëshkime për instruktorë e punonjës të… infrared.al Lexo artikullin →
Pezullohet aktiviteti 11-të autoshkollave në Tiranë, priten ndëshkime për instruktorët tpz.al Lexo artikullin →
Pezullohet aktiviteti 11 autoshkollave në Tiranë, priten ndëshkime për instruktorë e punonjës autoshkolle oranews.tv Lexo artikullin →
DPSHTRR pezullon aktivitetin e 11 autoshkollave në Tiranë ata.gov.al Lexo artikullin →
Pezullohet aktiviteti 11-të autoshkollave në Tiranë, priten ndëshkime për instruktorët telegraf.al Lexo artikullin →
Blendi Gonxhja: Nuk tërhiqemi nga vendimi për rritjen e patentave tiranapost.al Lexo artikullin →
“Çmimi i patentave do të rritet”, Gonxhja kërkon dhe funksionim të ‘’bonus malus’’ te siguracionet a2news.com Lexo artikullin →
Gjobat dhe rregullat për shpejtësinë e lartë/ Kujdes, ja çfarë ndryshoi në Kodin Rrugor! dritare.net Lexo artikullin →
Gonxhja: Shqipëria, më mirë se Rumania dhe Bullgaria për sigurinë rrugore euronews.al Lexo artikullin →
Të rinjtë me shpejtësi mbi 300 km/h, Gonxhe: Janë karagjozë ‘Tik Tok’-u, po na e bëjnë qëllimisht! boldnews.al Lexo artikullin →
Blendi Gonxhja: Patenta do rinovohet vetëm 4 herë gjatë gjithë jetës euronews.al Lexo artikullin →
Ndryshimet në Kodin Rrugor/ Gonxhja: Plan që në 2022-shin, s’ka lidhje me aksidentin tragjik! javanews.al Lexo artikullin →
Çfarë parashikon Kodi i ri Rrugor/ Vlefshmëria e patentës deri në 15 vite, 2 vitet e para kufizime për shoferët e rinj lexo.al Lexo artikullin →
Çfarë parashikon Kodi i ri Rrugor/ Vlefshmëria e patentës deri në 15 vite, 2 vitet e para kufizime për shoferët e rinj javanews.al Lexo artikullin →
Ndryshimet në Kodin Rrugor/ Vlefshmëria e patentës deri në 15 vite, 2 vitet e para kufizime për shoferët e rinj, ja çfarë parashikohet balkanweb.com Lexo artikullin →
Ndryshimet në Kodin rrugor, ja makinat që u lejohen shoferave të rinjë. Shpejtësia deri në 130 Km/h weblajm.com Lexo artikullin →
Zgjatet vlefshmëria e patentës, këto janë ndryshimet e reja që u miratuan në Kodin Rrugor vesanews.al Lexo artikullin →
Rinovimi i lejeve të drejtimit/ DPSHTRR zbardh ndryshimet cna.al Lexo artikullin →
Kuvendi i ka miratuar, këto janë ndryshimet për rinovimin e patentave classlifestyle.com Lexo artikullin →
Kodi Rrugor, shoferëve të rinj nuk do u lejohen makinat me fuqi motorike të lartë syri.net Lexo artikullin →
Shoferëve të rinj nuk do u lejohen makinat me fuqi motorike të lartë gazetatema.net Lexo artikullin →
Parlamenti voton ndryshime në Kodin Rrugor. Lexoni për çfarë bëhet fjalë kohajone.com Lexo artikullin →
U miratuan nga Kuvendi, këto janë ndryshimet për rinovimin e patentave opinion.al Lexo artikullin →
Zgjaten afatet e rinovimit të lejedrejtimit në Shqipëri, 15 vjet vlefshmëri deri në moshën 70 vjeç telegrafi.com Lexo artikullin →
Rama prezanton ndryshimet që ka pësuar Kodi Rrugor pas votimit në kuvend alfapress.al Lexo artikullin →
Kodi Rrugor, shoferëve të rinj nuk do u lejohen makinat me fuqi motorike të lartë euronews.al Lexo artikullin →
Ndryshon Kodi Rrugor/ Zgjatet vlefshmëria e patentave vizion.com.al Lexo artikullin →
Ndryshojnë rregullat: Shoferët e rinj me patentë nën dy vjet mund të ngasin vetëm këto mjete (Lista) ekskluzive.al Lexo artikullin →
Patentat rinovim çdo 15 vite. Shoferët e rinj nuk lejohen me makina me fuqi motorike të lartë në 2 vitet e para tvklan.al Lexo artikullin →
Ndryshojnë rregullat: Shoferët e rinj me patentë nën dy vjet mund të ngasin vetëm këto mjete (Lista) tellalli.al Lexo artikullin →
“Kartolina të bukura nga Kuvendi…”, ja ndryshimet që ka pësuar Kodi Rrugor javanews.al Lexo artikullin →
Shoferët e rinj s’do lejohen të drejtojnë makina me fuqi të lartë motorike në 2 vitet e para! Zgjatet vlefshmëria e patentës! Ja disa nga ndryshimet në Kodin Rrugor lexo.al Lexo artikullin →
Kuvendi i ka miratuar, këto janë ndryshimet për rinovimin e patentave a2news.com Lexo artikullin →
Ndryshon Kodi Rrugor/ Shoferët e rinj s’mund të ngasin të gjitha makinat, patentat rinovohen çdo... gazeta-shqip.com Lexo artikullin →

Pages


Certifikuar sipas Standardit ISO 9001 nga