Dpshtrr në Media

You are here

Artikulli Media Linku
145 shoferë kthehen në autoshkollë; vetëm 8 prej tyre rifituan lejen e drejtimit vizionplus.tv Lexo artikullin →
Automotoparku i parë shqiptar, me standardet e FIA-s ata.gov.al Lexo artikullin →
Automotoparku i parë shqiptar ntv.al Lexo artikullin →
Automotoparku i parë shqiptarë, vjen bekimi nga FIA (Video+Foto) 360Grade.al Lexo artikullin →
Mati do të bëhet me qendër të mirëfilltë shërbimesh të transportit rrugor lexo.al Lexo artikullin →
Mat/ Rikthehet pas shumë vitesh qendra e kolaudimit për pronarët e 5 mijë makinave tirananews.al Lexo artikullin →
127 persona të riregjistruar për të marrë patentën, vetëm 5 ia dalin! Blendi Gonxhja: Nuk po reflektohet, riedukimi është e vetmja mënyrë shqiptarja.com Lexo artikullin →
Humbën pikët e patentës pas shkeljeve të vazhdueshme, vetëm 4 kandidatë rimarrin provimin albeu.com Lexo artikullin →
Asnjë kalues sot në testin e rimarrjes së patentës pas humbjes së pikëve durreslajm.al Lexo artikullin →
Humbën pikët e patentës pas shkeljeve të vazhdueshme, vetëm 4 kandidatë nga 106 shkelës rimarrin provimin abcnews.al Lexo artikullin →
DPSHTRR zbardh kriteret e reja për autoshkollat sot.com.al Lexo artikullin →
Shtrëngohen kushtet për marrjen e patentës 5pyetjet.al Lexo artikullin →
Drejtoria e Transportit Rrugor kritere të reja për autoshkollat tirananews.al Lexo artikullin →
DPSHTRR, kritere të reja për autoshkollat ata.gov.al Lexo artikullin →
Autoshkollat, në 8 muaj 157 kontrolle dhe 103 masa për shkelje lexo.al Lexo artikullin →
Gonxhja: Godina e re e DPSHTRR-së, vepër arkitektonike lexo.al Lexo artikullin →
“KA NDENJUR NË GARAZH…”/ 240 makina ngelin në kolaudim pasi ulën kilometrat: Mashtruesit nuk shpëtojnë dot alpenews.al Lexo artikullin →
“Ka ndenjur në garazh, shumë pak e përdorur”, 240 makina ngelin në kolaudim pasi ulën kilometrat: Mashtruesit nuk shpëtojnë dot timoni.al Lexo artikullin →
“Ka ndenjur në garazh, shumë pak e përdorur”, 240 makina ngelin në kolaudim pasi ulën kilometrat: Mashtruesit nuk shpëtojnë dot shkodranews.org Lexo artikullin →
“Ka ndenjur në garazh, shumë pak e përdorur”, 240 makina ngelin në kolaudim pasi ulën kilometrat meganews.al Lexo artikullin →
Ulën kilometrat, 240 makina ngelin në kolaudim në vetëm 15 ditë! Nga janari 2023, çdo mjet nga jashtë shtetit i bëhen targat pasi të kalojë testin e km realitetipost.net Lexo artikullin →
“Ka ndenjur në garazh, shumë pak e përdorur”, 240 makina ngelin në kolaudim pasi ulën kilometrat: Mashtruesit nuk shpëtojnë dot abcnews.al Lexo artikullin →
Mashtrimet me kilometrazhin e makinave/Në 15 ditë, 240 makina nuk e kalojnë kolaudimin top-channel.tv Lexo artikullin →
Ulën kilometrazhin, 240 makina ngelin në kolaudim në vetëm 15 ditë! Nga janari 2023, çdo mjet nga jashtë shtetit i bëhen targat pasi të kalojë testin e km report-tv.al Lexo artikullin →
Gonxhja: Epoka kur kolaudimi mbyllte sytë tek ulja e kilometrazhit ka marrë fund ata.gov.al Lexo artikullin →
Kujdes! Kolaudimi zbulon hilenë e shoferëve 5pyetjet.al Lexo artikullin →
Skandal me kilometrat e makinave tvklan.al Lexo artikullin →
“E ka përdorur vetëm një plakë!” – Në 15 ditë, 240 makina ngelin në kolaudim pasi ulën kilometrat javanews.al Lexo artikullin →
Ulën kilometrazhin, 240 makina ngelin në kolaudim në vetëm 15 ditë! Nga janari 2023, çdo mjet nga jashtë shtetit i bëhen targat pasi të kalojë testin e km shqiptarja.com Lexo artikullin →
Fenomeni i mashtrimit me kilometrazhin, 240 makina “ngelin” në vetëm 15 ditë tirananews.al Lexo artikullin →
Abuzime në Odometër/ Në 15 ditë ‘ngelin’ 240 makina ntv.al Lexo artikullin →
Shifrat: Ja sa makina elektrike ka gjithsej në Shqipëri, rritje e madhe në tre vitet e fundit newsbomb.al Lexo artikullin →
Shifrat: Ja sa makina elektrike ka gjithsej në Shqipëri, rritje e madhe në tre vitet e fundit zgjohushqiptar.info Lexo artikullin →
Zerimi i tarifave dhe heqja e TVSH-së, rriti importin e mjeteve GREEN ata.gov.al Lexo artikullin →
Zerimi i tarifave dhe heqja e TVSH-së, rriti importin e mjeteve GREEN lexo.al Lexo artikullin →
Ulja e kilometrave të makinës, kolaudimi nxjerr shkeljet, informacion për blerësit a2news.com Lexo artikullin →
LAJM I MIRË për uljen e numrit e aksidenteve rrugore këtë 7-mujor, 13% më pak se në 2021-shin! lexo.al Lexo artikullin →
Skandali me kilometrat e makinave tvklan.al Lexo artikullin →
Certifikata e re e Kontrollit Teknik po nxjerr në pah të gjitha ndërhyrjet abuzive me kilometrazhin gazetasi.al Lexo artikullin →
Gonxhja: Certifikata e re e Kontrollit Teknik me historikun real të kilometrazhit ata.gov.al Lexo artikullin →
Certifikata e re e Kontrollit Teknik zbulon “të palarat”, nxjerr në pah kilometrat e falsifikuara të mjeteve newsbomb.al Lexo artikullin →
E TURPSHME/ Mashtroi dhe shiti makinën me 650 000 km si të “re” në Dibër, kolaudimi nxjerr zbuluar tregtarin e automjeteve dibra.news.blog Lexo artikullin →
SKANDALI/ Si u shit makina me 650 000 kilometra si e “qeses” në Dibër (FOTO LAJM) albeu.com Lexo artikullin →
‘Kolaudimi’ zbulon mashtrimet: Makina me 652 mijë kilometra u shit si “e re” në Peshkopi javanews.al Lexo artikullin →
SKANDALI/ Si u shit makina me 650 000 kilometra si e “re” në Dibër, gjithçka u zbulua pas kolaudimit abcnews.al Lexo artikullin →
Transformohet Qendra e Kontrollit Teknik të mjeteve në Sarandë ata.gov.al Lexo artikullin →
Rikualifikohet Qendra e Kontrollit Teknik të mjeteve në Sarandë sarandanews.al Lexo artikullin →
Certifikata e re e kontrollit teknik, sistemi i ri përditëson kilometrazhin ata.gov.al Lexo artikullin →
Certifikata e re e kontrollit teknik, sistemi i ri përditëson kilometrazhin javanews.al Lexo artikullin →
“Më lehtë, më shpejt, më lirë”/ Drejtori i DPSHTRR- së Elbasan jep lajmin e mirë elbasaniplus.com Lexo artikullin →
DPSHTRR: Rinovimi i CAP-it, tashmë 86% më lirë dhe brenda ditës durreslajm.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: Rinovimi i certifikatës së aftësimit profesional, brenda ditës ata.gov.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: Rinovimi i CAP, tashmë 86% më lirë dhe brenda ditës! lexo.al Lexo artikullin →
Pa Filtra, Blendi Gonxhe: Ofrojmë shërbime cilësore e duam ligji të njihet dhe respektohet. Në shtator aksion i madh perqasje.com Lexo artikullin →
Shërbimi i kolaudimit, me përgjysmim kostoje për qytetarët ata.gov.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: 1 në 3 mjete nuk kaloi kontrollin teknik gjatë 7-mujorit ata.gov.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: 1 në 3 mjete nuk kaloi kontrollin teknik gjatë 7-mujorit lexo.al Lexo artikullin →
Patentat shqiptare do të njihen edhe në Arabinë Saudite! Pas 30 ditësh hyn në fuqi marrëveshja lexo.al Lexo artikullin →
Leja e qarkullimit të mjetit, Rama: Kushton 40% më lirë, përfitojnë 150 mijë qytetarë në vit lexo.al Lexo artikullin →
Leja e re e qarkullimit të mjetit, Rama: Plotësisht në standartet e BE, ulet me 40% tarifa lajme.rtsh.al Lexo artikullin →
Radhë të gjata për kolaudimin e mjeteve në Durrës, denoncojnë qytetarët: Punojnë ngadalë! Gonxhe për Report Tv: Nuk rezervojnë në e-Albania report-tv.al Lexo artikullin →
Radhë për kolaudimin në Durrës, Gonxhe për Report TV: Qytetarët të rezervojnë, në kalendar ka orare bosh çdo ditë të javës shqiptarja.com Lexo artikullin →
Video/ Ja si duket Leja e re e Qarkullimit tiranapost.al Lexo artikullin →
Mbi 32 mijë qytetarë pajisen me lejen e re të qarkullimit ntv.al Lexo artikullin →
Leja e re e qarkullimit të mjetit, Rama: Kushton 40% më lirë, s’ka afat skadence bulevardionline.com Lexo artikullin →
Leja e qarkullimit të mjetit, Rama: Kushton 40% më lirë, përfitojnë 150 mijë qytetarë në vit tvklan.al Lexo artikullin →
Leja e re e qarkullimit të mjetit, Rama: Kushton 40% më lirë, s’ka afat skadence opinion.al Lexo artikullin →
Leja e qarkullimit të mjetit, Rama: Kushton 40% më lirë, përfitojnë 150 mijë qytetarë në vit javanews.al Lexo artikullin →
Leja e re e qarkullimit të mjetit, Rama: Kushton 40% më lirë, s’ka afat skadence perqasje.com Lexo artikullin →
Mbi 32 mijë qytetarë janë pajisur me lejen e re të qarkullimit, Rama: Më pak kosto për qytetarët tirananews.al Lexo artikullin →
Në qershor hyri në fuqi, mbi 32 mijë qytetarë janë pajisur me lejen e re të qarkullimit, Rama: Më pak kosto për qytetarët shqiptarja.com Lexo artikullin →
Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit Në qershor hyri në fuqi, mbi 32 mijë qytetarë janë pajisur me lejen e re të qarkullimit, Rama: Më pak kosto për qytetarët report-tv.al Lexo artikullin →
Leja e re e Qarkullimit plotësisht në standardet e BE, ja sa janë lëshuar që prej datës 6 qershor newsbomb.al Lexo artikullin →
Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit Radhë të gjata për kolaudimin e mjeteve në Durrës, denoncojnë qytetarët: Punojnë ngadalë! Gonxhe për Report Tv: Nuk rezervojnë në e-Albania report-tv.al Lexo artikullin →
Leja e re e qarkullimit zëvendëson 3 dokumente, kushton 40% më lirë meteoalb.com Lexo artikullin →
Leja e re e Qarkullimit plotësisht në standardet e BE, ja sa janë lëshuar që prej datës 6 qershor newsbomb.al Lexo artikullin →
Leja e re e qarkullimit zëvendëson 3 dokumente, kushton 40% më lirë ata.gov.al Lexo artikullin →
DRSHTRR Gjirokastër, kushte optimale shërbimi për mbi 39 mijë drejtues mjetesh ata.gov.al Lexo artikullin →
Gonxhja: 1 në 3 mjete nuk kalojnë testin e kontrollit teknik ata.gov.al Lexo artikullin →
Qendër e re e kontrollit të mjeteve në Vlorë për mbi 58 mijë drejtues ata.gov.al Lexo artikullin →
Identifikohet zyrtarisht automjeti më i vjetër në Shqipëri albanianpost.com Lexo artikullin →
DPSHTRR, 90 142 certifikime për errësimin e xhamave të mjeteve rrugore ata.gov.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: 30,786 qytetarë morën lejedrejtimi të mjetit, për herë të parë ata.gov.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: 30,786 qytetarë morën lejedrejtimi të mjetit, për herë të parë lexo.al Lexo artikullin →
DPSHTRR kthehet në “korporatë”/ 26 milionë euro xhiro, 7 milionë euro fitime në vit. Mes 10 kompanive më të mëdha në Shqipëri scantv.al Lexo artikullin →
Karta e tahografit, ulen tarifat me 60% voxnews.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: Karta e tahografit 60% ulje tarife, merret për 10 ditë vloranews.al Lexo artikullin →
Ulja e tarifës së kartës të Tahografit – Transportuesve iu kursyen 270 mijë euro në 1 muaj durreslajm.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: Karta e tahografit 60% ulje tarife, merret për 10 ditë stratirana.com Lexo artikullin →
DPSHTRR: Karta e tahografit 60% ulje tarife, merret për 10 ditë fraksion.com Lexo artikullin →
Një në pesë banorë ka makinë; Shqipëria, ndër të fundit në Europë për autoveturat në raport me popullsinë monitor.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: Karta e tahografit 60% ulje tarife, merret për 10 ditë lexo.al Lexo artikullin →
DPSHTRR: Karta e tahografit 60% ulje tarife, merret për 10 ditë ata.gov.al Lexo artikullin →
Shoferët problematikë nuk kalojnë dot testin e teorisë, rikthehen në autoshkollë vizionplus.tv Lexo artikullin →
Losers of all points of the license “fall” in the retest, the only solution is re-education imalbania.com Lexo artikullin →
Dështojnë në ritestim të gjithë shoferët e penalizuar, në autoshkollë nga e para! faxweb.al Lexo artikullin →
Rrëzohen 100% në ritestim humbësit e të gjitha pikëve të leje drejtimit! durreslajm.al Lexo artikullin →
Losers of all driving license points are dropped 100% on retest sot.com.al Lexo artikullin →
Dështojnë në ritestim të gjithë shoferët e penalizuar, në autoshkollë nga e para! newsbomb.al Lexo artikullin →
Shoferë për herë të parë në 1994, rrëzohen në ritestim humbësit e të gjitha pikëve të patentës voxnews.al Lexo artikullin →

Pages


Certifikuar sipas Standardit ISO 9001 nga